Informacje praktyczne

Kierownik studiów:
Dr inż. Marek Łoboda (Zakład Wysokich Napięć i Kompatybilności Elektromagnetycznej)
e-mail: marek.loboda@ee.pw.edu.pl

Sekretariat studiów:
Krystyna Raczyńska (Zakład Wysokich Napięć i Kompatybilności Elektromagnetycznej), e-mail: krystyna.raczynska@ee.pw.edu.pl
Krzysztof Rybiński (Zakład Wysokich Napięć i Kompatybilności Elektromagnetycznej), e-mail: krzysztof.rybinski@ee.pw.edu.pl

O PRZYJĘCIE NA STUDIA MOŻE UBIEGAĆ SIĘ OSOBA, KTÓRA POSIADA TYTUŁ ZAWODOWY MAGISTRA INŻYNIERA LUB RÓWNORZĘDNY, BĄDŹ TYTUŁ ZAWODOWY INŻYNIERA, LICENCJATA LUB RÓWNORZĘDNY, UZYSKANY W POLSCE LUB W INNYM KRAJU.

Uczestnictwo w Studiach należy zgłosić (wniosek) w terminie do końca września 2013 roku. Zgłoszenie należy udokumentować odpisem dyplomu ukończenia studiów wyższych. Regulamin Studium można pobrać tutaj.

KOSZT STUDIUM

Całkowity koszt Studiów Podyplomowych wynosi 6500 PLN. Koszt obejmuje uczestnictwo w wykładach i zajęciach laboratoryjnych/komputerowych oraz materiały szkoleniowe.

Płatności należy dokonać przelewem na konto bankowe w dwóch ratach po 3250 PLN na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zajęć w każdym semestrze.

Wpłat należy dokonywać na konto

20124010535111104000200091

z dopiskiem opłata za Studia Podyplomowe „Ochrona odgromowa i przepięciowa”.

MIEJSCE ZAJĘĆ

Zajęcia będą odbywać się na terenie Centralnym Politechniki Warszawskiej w Gmachu Wydziału Elektrycznego przy ul. Koszykowej 75.