ENEA Operator ogłasza konkurs na najlepszą pracę magisterską lub inżynierską o tematyce energetycznej

Spółka ENEA Operator ogłasza konkurs na najlepszą pracę doktorską, magisterską lub inżynierską o tematyce energetycznej. Konkurs trwa do 30 października 2014. Oceny i wyboru zwycięskich prac dokona Rada Naukowa ENEA Operator. Autor najlepszej pracy może wygrać 7000 zł.

„Celem konkursu jest wspieranie wyróżniających się inicjatyw naukowych z zakresu energetyki, które mają potencjał do wykorzystania w działalności Operatora Systemu Dystrybucyjnego” – powiedział Michał Jarczyński, prezes ENEA Operator. Tematyka prac może dotyczyć zarówno obszarów technicznych jak i ekonomicznych oraz prawnych.

Prace można nadsyłać w terminie od 17 lutego do 30 października 2014 roku. Mogą to zrobić doktoranci, magistrzy i inżynierowie, będący absolwentami uczelni państwowych lub prywatnych, którzy otrzymali tytuł w latach 2013-2014. Oceny prac dokona Rada Naukowa powołana przez Zarząd ENEA Operator. Wyłoni ona autora najlepszej pracy oraz przyzna dwa wyróżnienia. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 7000 zł, a autorzy  dwóch wyróżnionych prac po 3000 zł. Ogłoszenie wyników nastąpi do końca roku 2014.

Link do strony konkursu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.